Zwroty i reklamacje

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) Kupujący ma prawo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru.

Kupujący powinien zwrócić towar w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Ponadto w składzie ilościowym i jakościowym takim jak otrzymał, z wyłączeniem zdania pierwszego. Zakupiony towar powinien zostać odesłany wraz z wszelkimi elementami składowymi tj. dołączonymi częściami, instrukcjami, akcesoriami oraz oryginalnym opakowaniem, nawet jeśli zostało ono uszkodzone w ramach wykonywania czynności zwykłego zarządu.

Zwrot:

Produkt należy odesłać na własny koszt na adres:

MSP Mielniczyn Maciej Mielniczyn 

ul. Westereplatte 55 d

58-100 Świdnica 

wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy oraz numerem konta, na jaki sklep msp-motorsport.pl ma zwrócić koszt produktu. Po dokonaniu niezbędnej weryfikacji ww. warunków sklep dokonuje w ciągu 7 dni zwrotu pieniędzy na podane konto. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. Zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki zwrotnej.

lub należy wypełnić formularz zwrotu znajdujący się na stronie 

Prawo odstąpienia od umowy zakupu dotyczy wyłącznie sprzedaży konsumenckiej i ma zastosowanie wyłącznie przy sprzedaży osobom fizycznym, które dokonują zakupów nie związanych z zawodową działalnością gospodarczą. W przypadku zakupów dokonywanych na firmy i inne podmioty prowadzące działalność gospodarczą, obsługa sklepu ma prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu lub wymiany towaru.